Atut Włocławek
 
l

Gościmy

Start
20.03.2015.

 

      

                                  KOMUNIKAT NR 13  2014/2015

                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA10.03.2015

 

 

  1. VI Memoriał im. Czesława Szudzichowskiego odbędzie się w dniu   

                 22.03.2015 (niedziela) w sali sportowej Gimnazjum w Kruszwicy, ul.Kujawska 20

                  Losowanie – godz. 10.30             Początek gier – 11.00

 

                 Kategorie:

                 - kobiety

                 - młodzik-kadet

                - junior-senior

                - weteran


  1. Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików odbędą się w 

 zaplanowanym terminie tj. 28.03.2015 (sobota) w sali sportowej w Chełmnie,

ul. Biskupia 

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

W rozgrywkach drużynowych każdy klub może wystawić max. 4 drużyny.

Drużyny mogą składać się z 2-4 zawodników (zawodnicy rezerwowi mogą w danym

meczu wystąpić  w grze podwójnej i w 2 serii gier)

W skład drużyny mogą wchodzić zawodnicy nie będący na liście po III WTK i III Grand Prix.

Mecz składa się max. z 5 gier zgodnie z poniższym kluczem, do osiągnięcia 3 zwycięstw

przez jedną z drużyn

A-X    B-Y   gra podw.    A-Y   B-X

W IMW i DMW Młodzików mogą uczestniczyć Żacy i Skrzaci – muszą posiadać licencje

na sezon 2014/15

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetów  - odbędą się w dniu .

 28.03.2015 (sobota) w sali sportowej w Chełmnie, ul. Biskupia

losowanie – godz. 11.30             Początek gier – 12.00

Uwaga : zmiana terminu i miejsca w Kalendarzu Imprez

 

. W zawodach brać mogą udział tylko Kadeci i Kadetki (rocznik 2000 i 2001)

Indywidualne Mistrzostwa Kadetek rozgrywane będą w dwóch etapach.

W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w którym startować mogą

uprawnione zawodniczki zgodnie z klas. po III WTK i III Grand Prix (liczy się tylko  Kadetki)

. W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra

-- 4  najlepszych z eliminacji do MP +  zaw. z listy krajowej ( ilość zaw. z listy krajowej

   znana będzie po ogłoszeniu przez PZTS klasyfikacji po III Grand Prix)

- w Kadetach – jeden turniej –MW-elim. do MP

 W przypadku nie przybycia zawodników z  miejsc 1-32 - lista może być uzupełniona innymi

zawodnikami znajdującymi się na liście na kolejnych miejscach.

   

4.   Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów  odbędą się

           w dn. 29.03.2015 (niedziela) w sali sportowej w Chełmnie, ul. Biskupia.        

               losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

 

W zawodach brać mogą udział tylko Juniorzy  i Juniorki (rocznik 1997, 1998, 1999)

Indywidualne Mistrzostwa Juniorek rozgrywane będą w dwóch etapach. W pierwszym etapie

rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w którym startować mogą uprawnione zawodniczki zgodnie

z zał, listą po III WTK i III Grand Prix (liczy się tylko Juniorki)

. W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra

-- 7  najlepszych z eliminacji do MP + 1 zaw. z listy krajowej ( Hennig Katarzyna)

Indywidualne Mistrzostwa Juniorów rozgrywane będą również w dwóch etapach.

W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w którym startować mogą uprawnieni

zawodnicy zgodnie z listą po III WTK i III Grand Prix (liczy się tylko Juniorów)

. W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra

-- 4  najlepszych z eliminacji do MP + 5 zaw. z listy krajowej (Badowski Marek, Zatówka Patryk,

    Kotowski Tomasz, Węderlich Damian)

.

W rozgrywkach drużynowych każdy klub może wystawić max. 4 drużyny. Drużyny kobiet mogą składać

się z 2-4 zawodników, natomiast mężczyźni 3-5 (zawodnicy rezerwowi mogą w danym meczu wystąpić

 w grze podwójnej i w 2 serii gier)

W skład drużyny mogą wchodzić zawodnicy nie będący na liście po III WTK i III Grand Prix.

Mecz składa się max. z 5 gier zgodnie z poniższym kluczem, do osiągnięcia 3 zwycięstw przez jedną z

drużyn

Juniorki :A-X    B-Y   gra podw.    A-Y   B-X

Juniorzy :A-X   B-Y    C-Z     A-Y    B-X

 

 

.    5.   Zmiany w Kalendarzu Imprez KPOZTS

         

         W związku z tym, że w miesiącu maju dzieci idą do I Komuni Św, dokonuje się

         następujących zmian:

        

         - IMW Żaków odbędą się w dniu 1.05.2015 w Sępólnie

         - DMW Żaków odbędą się w dniu 13.06.2015 w Gniewkowie

         - IMW Skrzatów odbędą się w dniu 14.06.2015 w Toruniu

         - Turniej nocny w Laskowicach odbędzie się w dniu 30.05.2015

 

  1. W związku z dużą ilością przekładanych meczów we wszystkich ligach prowadzonych przez 

  KPOZTS wyznacza się ostateczny termin 11.04.2015 na rozegranie wszystkich zaległych meczów

  W przypadku nierozegrania zaległych meczów w wyznaczonym terminie – zostaną one

zweryfikowane jako walkowery.

   

 

                                                                                     Prezes KPOZTS

                                                                             Andrzej Jesiołowski

 

 
14.03.2015.

 

       

Wyniki VI Mem. Im. Czesława Szudzichowskiego

22.03.2015 Kruszwica

       
       

      Kategoria Junior / Senior

       

1.

Patryk

Jendrzejewski

Marabella Sopot

2.

Marcin

Woskowicz

Energa Manekin Toruń

3.

Marcin

Marchlewski

Energa Manekin Toruń

4.

Wojciech

Maćkowiak

Olimpia Grudziądz

       

Kategoria Młodzik / Kadet

       

1.

Karol

Jackowiak

Gwiazda Bydgoszcz

2.

Mateusz

Repke

Emdek Bydgoszcz

3.

Rafał

Glica

UKS TOP Solec Kuj.

4.

Kacper

Marchlewski

Energa Manekin Toruń

       

      Kategoria Weteran / Amator

       

1.

Tomasz

Majewski

Kruszwica

2.

Paweł

Lewandowski

Inowrocław

3.

Filip

Banach

Bydgoszcz

4.

Rafał

Jurek

Pakość

       

Kategoria Kobiety

       

1.

Katarzyna

Palacz

IKTS Noteć Inowrocław

2.

Natalia

Ciemna

IKTS Noteć Inowrocław

3.

Weronika

Hermanowska

IKTS Noteć Inowrocław

4.

Justyna

Błaszak

IKTS Noteć Inowrocław

       
 

startowało razem 66 zaw.

 

 

 
02.02.2015.

 

           

          Zgłoszenia na kurs trenerski w zakresie tenisa stołowego.

                 Organizator  - Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańs

                 Miejsce szkolenia – Miejski Szkolny Związek Sportowy Bydgoszcz, ul. Glinki 117

         Termin kursu – kwiecień 2015 – grudzień 2015

         Program kursu

                         - część ogólna ( 80 h )

                         - część specjalistyczna ( 120 h )

                         - praktyka w Klubie ( 50 h )

          Warunki uczestnictwa 

·               wykształcenie – co najmniej matura

·               tytuł instruktora sportu w zakresie tenisa stołowego lub 5 letni udokumentowany staż zawodniczy,

                2 letni staż instruktorski w zakresie szkolenia w tenisie stołowym

·                zaświadczenie lekarskie o zdolności do uczestnictwa w kursie

 

         Całkowity koszt szkolenia – 2.500,-

         Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym raz w miesiącu

        Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres do dnia 28.02.2015 r.  mszs.bydgoszcz@poczta.onet.pl ,

         Miejski  Szkolny Związek Sportowy Glinki 117 85-861 Bydgoszcz.

                 informacje można uzyskać pod nr telefonu 3620546 , 606669120

 

 
08.01.2015.


od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

styczeń 2015

2015.01.08 cz

2015.01.11 nd

World Team Cup, Dubai (UAE)

 

 

 

ITTF

2015.01.09 pt

2015.01.11 nd

2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików (Bilcza)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.01.10 sb

2015.01.10 sb

ekstraklasa kobiet - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.10 sb

2015.01.10 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 10 kolejka

 

 

 

PZTS liga

10.01

 

  R - II LM - II LK

 

 

 

 

11.01

 

III WTK

S

K-Chełmno

Mężcz. Grudziądz

 

2015.01.17 sb

2015.01.17 sb

ekstraklasa kobiet - 12 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.17 sb

2015.01.17 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.17 sb

2015.01.18 nd

5 Grand Prix Polski Weteranów (Piątnica)

 

 

 

PZTS turnieje

17.01

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

18.01

 

2 WTK

Skrzat

Toruń

 

 

2015.01.21 śr

2015.01.22 cz

ekstraklasa kobiet - 13 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.23 pt

2015.01.25 nd

2014 Global Junior Circuit Finals (do ustalenia)

 

 

 

ITTF

2015.01.23 pt

2015.01.25 nd

3 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów (Jarosław)

 

 

 

PZTS turnieje

24.01

 

R -  II LK

 

 

 

 

25.01

 

III WTK

M

M

Sępólno

 

2015.01.28 śr

2015.02.01 nd

GAC Group World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

luty 2015

31.01.

 

R - II LM - II LK

ferie Pom

 

 

 

1.02.

 

III WTK

ferie Pom

K

Grudziądz

 

2015.02.07 sb

2015.02.07 sb

ekstraklasa kobiet - 14 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.07 sb

2015.02.07 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 12 kolejka

 

 

 

PZTS liga

7.02

 

R - II LM

ferie Pom

 

 

 

8.02

 

III WTK

ferie Pom

J

Inowrocław

 

2015.02.11 śr

2015.02.15 nd

GAC Group World Tour, Kuwait Open, Kuwait City (KUW) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.02.14 sb

2015.02.15 nd

Vetts Southern Masters (Crawley, Anglia) > www.vetts.org.uk

 

 

 

ITTF Veterans

2015.02.14 sb

2015.02.14 sb

ekstraklasa kobiet - 15 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.14 sb

2015.02.14 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 13 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.14 sb

2015.02.15 nd

6 Grand Prix Polski Weteranów (Warszawa)

 

 

 

PZTS turnieje

14.02

 

II LM

ferie KP

 

 

 

15.02

 

PP Kobiet i Mężczyzn - rozgr. Woj..

ferie KP

K- Chełmno

M - Bydgoszcz

 

2015.02.17 wt

2015.02.22 nd

GAC Group World Tour, Qatar Open, Doha (QAT) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.02.21 sb

2015.02.21 sb

ekstraklasa kobiet - 16 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.21 sb

2015.02.21 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 14 kolejka

 

 

 

PZTS liga

21.02.

 

II LM

ferie KP

 

 

 

22.02.

 

MW

ferie KP

S+Młozież. K

Sępólno

 

2015.02.27 pt

2015.03.01 nd

3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (Łomża)

 

 

 

PZTS turnieje

28.02.

 

 

ferie KP

 

 

 

1.03

 

Mini OlimpicGames - el. Woj..

ferie KP

 

Laskowice

 

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

marzec 2015

2015.03.04 śr

2015.03.08 nd

GAC Group World Tour, Morocco Open, TBD (MAR) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.03.05 cz

2015.03.08 nd

83. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów (Wałbrzych)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

7.03

 

III WTK                 R - II LK

 

Ż

Gniewkowo

 

8.03

 

III WTK

 

Skrzat

Gniewkowo

 

2015.03.10 wt

2015.03.14 sb

GAC Group World Tour, Nigeria Open, Lagos (NGR) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.03.13 pt

2015.03.15 nd

3 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików (Wałbrzych)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.03.14 sb

2015.03.14 sb

ekstraklasa kobiet - 17 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.03.14 sb

2015.03.14 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 15 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.03.14 sb

2015.03.15 nd

7 Grand Prix Polski Weteranów (Wołów)

 

 

 

PZTS turnieje

14.03

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

15.03

 

MW

 

Młodzież.

Toruń

 

2015.03.18 śr

2015.03.22 nd

GAC Group World Tour, German Open, Bremen (GER) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.03.20 pt

2015.03.22 nd

3 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (Łaziska Górne)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.03.21 sb

2015.03.22 nd

Vetts Northern Masters (Blackpool, Anglia) > www.vetts.org.com

 

 

 

ITTF Veterans

2015.03.21 sb

2015.03.22 nd

Półfinały Drużynowego Pucharu Polski kobiet i mężczyzn (Nowa Ruda?)

 

 

 

PZTS liga

21.03

 

 

 

 

 

 

22.03

 

Memoriał im. Czesława Szudzichowskiego

 

 

Kruszwica

 

2015.03.25 śr

2015.03.29 nd

GAC Group World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE) – Major Series

 

 

 

ITTF

2015.03.27 pt

2015.03.29 nd

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Ostróda)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

28.03

 

DMW Młodzik + IMW Kadet

 

M K

Chełmno

 

29.03

 

D i I MW

 

J

Chełmno

PZTS mistrzostwa

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

kwiecień 2015

2014.04.03 pt

2015.04.05 nd

1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS turnieje

2015.04.04 sb

2015.04.04 sb

ekstraklasa kobiet - 18 kolejka

 

 

 

PZTS liga

4.04

 

Wielkanoc

 

 

 

 

5.04

 

Wielkanoc

 

 

 

 

2015.04.11 sb

2015.04.12 nd

Vetts Western Masters (Thornbury, Anglia) > www.vetts.org.com

 

 

 

ITTF Veterans

2015.04.11 sb

2015.04.11 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 16 kolejka

 

 

 

 

2015.04.11 sb

2015.04.12 nd

Finały Drużynowego Pucharu Polski kobiet i mężczyzn

do ustalenia

 

 

PZTS liga

2015.04.11 sb

2015.04.12 nd

 Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji w tenisie stołowym (Radom

 

 

 

 

11.04

 

R - II LK

 

 

 

 

12.04

 

IMW

 

M

Laskowice

 

2015.04.17 sb

2015.04.19 nd

 3 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków, Ropczyce

 

 

 

 

2015.04.18 sb

2015.04.18 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 17 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.04.18 sb

2015.04.19 nd

8 Grand Prix Polski Weteranów (Radom)

 

 

 

PZTS turnieje

18.04

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

19.04

 


 



 

 

 

 

 

 

 

PZTS mistrzostwa

2015.04.25 sb

2015.04.25 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 18 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.04.26 nd

2015.05.03 nd

ITTF World Table Tennis Championships (Suzhou, Chiny)

 

 

 

ITTF

25.04

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

26.04

 

DMW

 

K

Grudziądz

 

2014.04.24 pt

2015.04.26 nd

2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS turnieje

2014.04.29 śr

2014.05.03 nd

indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek - Kraków

 

 

 

 

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

maj 2015

1.05

 

  IMW

 

  Ż

Sępólno 

 

2.05

 

R

 

 

 

 

3.05

 

 

 

 

 

 

9.05

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

10.05

 


 



 

2015.05.13 śr

2015.05.17 nd

GAC Group World Tour, Belarus Open, Minsk (BLR) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.05.13 śr

2015.05.17 nd

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików (Luboń)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

2015.05.16 sb

2015.05.17 nd

Finał Akademickich Mistrzotw Polski w Tenisie Stołowym, Gdańsk

 

 

 

 

16.05

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

17.05

 

Memoriał Wiesława Witeckiego

 

 

Lipno

 

2015.05.16 sb

2015.05.17 nd

9 Grand Prix Polski Weteranów (Wieliczka)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.05.19 wt

2015.05.23 sb

GAC Group World Tour, Croatia Open, Zagreb (CRO) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.05.20 śr

2015.05.24 nd

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów (Krosno)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

23.05

 

 

 

 

 

 

23.05

 


 

 


 

24.05

 


 



 

2015.05.27 śr

2015.05.31 nd

GAC Group World Tour, Philippines Open, Subic Bay (PHI) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.05.27 śr

2015.05.31 nd

Polish Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit (Władysławowo-Cetniewo, Polska)

 

 

 

ITTF

30.05

 

  Turniej nocny

 

 

  Laskowice

 

31.05

 


 



ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

czerwiec 2015

2015.06.03 śr

2015.06.07 nd

GAC Group World Tour, Australian Open, Sydney (AUS) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.06.05 pt

2015.06.07 nd

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków (Międzyzdroje)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

6.06

 

 

 

 

 

 

7.06

 

 

 

 

 

 

2015.06.13 sb

2015.06.19 pt

European Games - zawody tenisa stołowego 13-19.06 (Baku, Azerbejdżan)

 

 

 

ITTF

2015.06.13 sb

2015.06.14 nd

Indywidualne Mistrzostwa Polski Polski Weteranów (Iława)

 

 

 

PZTS turnieje

13.06

 

  DMW

 

Ż 

Gniewkowo 

 

14.06

 

  IMW

 

Skrzat

  Toruń

 

2014.06.19 pt

2015.06.21 nd

3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS turnieje

20.06

 

 

 

 

 

 

21.06

 

 

 

 

 

 

2015.06.24 śr

2015.06.28 nd

GAC Group World Tour, Japan Open, Kobe (JPN) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.06.27 sb

2015.06.28 nd

Finał Mini-Olimpic-Games i Turnieju o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego

 

 

 

PZTS turnieje

27.06

 

 

 

 

 

 

28.06

 

 

 

 

 

 

2015.06.29 cz

2014.07.04 sb

11th European Veterans Championships (Tampere, Finlandia) > www.evttc2015.fi

 

 

 

ITTF Veterans

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

lipiec 2015

2015.07.01 śr

2015.07.05 nd

GAC Group World Tour, Korea Open, TBD (KOR) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.07.03 pt

2015.07.14 wt

Universiade (Gwangju, Korea Południowa)

 

 

 

ITTF

2015.07.04 sb

2015.07.18 sb

15th Pacific Games (Port Moresby, Papua-Nowa Gwinea)

 

 

 

ITTF

2015.07.10 pt

2015.07.26 nd

XVII Pan American Games (Toronto, Kanada)

 

 

 

ITTF

2015.07.24 pt

2015.08.02 nd

XIV Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych (Los Angeles, USA)

 

 

 

Special Olympics

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

sierpień 2015

2015.08.05 śr

2015.08.09 nd

GAC Group World Tour, China Open, TBD (CHN) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.08.26 śr

2015.08.30 nd

GAC Group World Tour, Bulgaria Open, Panagyurishte (BUL) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

prospectus

first entry

second entry

typ

             

wrzesień 2015

2015.09.02 śr

2015.09.06 nd

GAC Group World Tour, Austrian Open, Wels (AUT) – Major Series

 

 

 

ITTF

2015.09.09 śr

2015.09.13 nd

GAC Group World Tour, Belgium Open, De Haan (BEL) – Challenge Series

 

 

 

 

2015.09.16 śr

2015.09.20 nd

GAC Group World Tour, Argentina Open, Buenos Aires (ARG) – Challenge Series

 

 

 

 

2015.09.18 pt

2015.09.20 nd

MINI CUP Drzonków w Tenisie Stołowym (Drzonków)

 

 

 

inne

2015.09.19 sb

2015.09.20 nd

1 Grand Prix Polski Weteranów

 

 

 

PZTS turnieje

2015.09.23 śr

2015.09.27 nd

GAC Group World Tour, Brazil Open, Santos (BRA) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.09.25 pt

2015.09.27 nd

1 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

 

 

 

PZTS turnieje

2015.09.25 pt

2015.09.27 nd

2015 Puchar Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS mistrzostwa

2015.09.26 sb

2015.10.03 sb

2015 Asian Championships (Bangkok, Tajlandia)

 

 

 

ITTF

2015.09.30 śr

2015.10.04 nd

GAC Group World Tour, Chile Open, TBD (CHI) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

październik 2015

2015.10.02 pt

2015.10.04 nd

1 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

 

 

 

PZTS turnieje

2015.10.09 pt