Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj60
wczoraj277
tydzień337
miesiąc337
wszystkie294191

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start
01.09.2014.

 

       

                                  KOMUNIKAT NR 3  2014/2015

                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 1.09.2014
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                 

1.    I WTK Kadetów i Kadetek odbędzie się w dniu 6.09.2014 (sobota) w Chełmnie

       na sali przy ul. Biskupiej

 

  godz. 9,30 – losowanie kadetów             godz. 11.30 – losowanie kadetek

  godz.10.00 – gry kadetów                       godz. 12.00 -  gry kadetek

 

.2.    I WTK Juniorów i Juniorek odbędzie się w dniu 7.09.2014 (niedziela) w

        Chełmnie na sali przy ul. Biskupiej

 

  godz. 9,30 – losowanie juniorów             godz. 11.30 – losowanie juniorek

  godz.10.00 – gry juniorów                       godz. 12.00 -  gry juniorek

 

. 3.   I WTK Młodzików i Młodziczek odbędzie się w dniu 14.09.2014 (niedziela) w

       Sępólnie  na sali przy ul. Chojnickiej

 

  godz. 9,30 – losowanie młodzików          godz. 11.30 – losowanie młodziczek

  godz.10.00 – gry młodzików                    godz. 12.00 -  gry młodziczek

 

4.   Kurs Sędziowski

    

      W dniu 21.09.2014 o godz. 11.00 na sali KS Gwiazda Bydgoszcz ul.

      Bronikowskiego 45 rozpocznie się kurs sędziowski. Mogą w nim wziąć udział

      kandydaci na sędziów tenisa stołowego oraz sędziowie z min.2-letnim stażem,

      którzy chcą awansować na sędziego okręgowego.

      Opłata za kurs - 30 zł.

      Z uwagi na obowiązek prowadzenia zawodów II ligi  i lig niższych przez sędziów

      z  uprawnieniami proszę kluby o wytypowanie swoich przedstawicieli na

      powyższy kurs.

   

 

                                                                                     Prezes KPOZTS

                                                                             Andrzej Jesiołowski

 

 
30.08.2014.

 

      

sierpień 2014

2014.08.01 pt

2014.08.03 nd

10th International JOOLA Veteran Open (Harkany, Węgry) > www.harkanypingpong.hu

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.02 sb

2014.08.08 pt

PTT - IWAS World Junior Games - For class 1-11 players (Stoke Mandeville, Wielka Brytania)

 

 

 

ITTF PTT

2014.08.03 nd

2014.08.03 nd

2014 WR # 8 (Release <= Thu 07-Aug-2014 [00:01 GMT])

 

 

 

ITTF

2014.08.03 nd

2014.08.06 śr

PTT - PTT Thailand Open 2014 - For class 1-11 players - Applied for 20/40 (Pattaya, Tajlandia)

 

 

 

ITTF PTT

2014.08.06 śr

2014.08.10 nd

Hong Kong Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit (Hong Kong, Hongkong)

 

 

 

ITTF

2014.08.06 śr

2014.08.09 sb

Guatemala Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Guatemala, Gwatemala)

 

 

 

ITTF

2014.08.08 pt

2014.08.10 nd

15th International Varna Tournament (Varna, Bułgaria) > strongil2005@yahoo.com

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.12 wt

2014.08.15 pt

El Salvador Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (San Salvador, Salwador)

 

 

 

ITTF

2014.08.14 cz

2014.08.17 nd

4th International Tournament Asare Medet (Panagyurishte, Bułgaria) > www.tturnir.freehosting.bg

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.15 pt

2014.08.19 wt

36th Flanders International Table Tennis Tournaments 2014 (Ostend, Belgia)

 

 

 

ITTF

2014.08.16 sb

2014.08.16 sb

16th Flanders ITT Ostend Masters 2014 (Ostend, Belgia)

 

 

 

ITTF

2014.08.17 nd

2014.08.28 cz

Youth Olympic Games, zawody tenisa stołowego 17-23.08 (Nanjing, Chiny)

 

 

 

Olympics

2014.08.21 cz

2014.08.24 nd

GAC Group ITTF World Tour, Belarus Open (Mińsk, Białoruś) - Challenge Series

 

 

 

ITTF

2014.08.22 pt

2014.08.24 nd

10th Euro Mini Champs (Schiltigheim, Francja)

 

 

 

ITTF

2014.08.22 pt

2014.08.24 nd

4th International Burgas Tournament (Burgas, Bułgaria) > www.orcotravel.bg

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.22 pt

2014.08.24 nd

57th Veterans Tournament Neustadt a.d. (Weinstrasse, Niemcy) > juergenbock10@alise.de

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.23 sb

2014.08.26 wt

X Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych (Bydgoszcz i okolice)

 

 

 

Special Olympics

2014.08.27 śr

2014.08.31 nd

GAC Group ITTF World Tour, Czech Open (Olomouc, Czechy) - Major Series

 

 

 

ITTF

2014.08.28 cz

2014.08.31 nd

XXII Central American and Carribbean Sports Games Qualification Tournament (San Salvador, Salwador)

 

 

 

ITTF

2014.08.28 cz

2014.08.31 nd

Chile Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Santiago, Chile)

 

 

 

ITTF

2014.08.30 sb

2014.08.31 nd

Warmia Mazury Senior Games 2014 / 1 Grand Prix Polski Weteranów (Lidzbark Warmiński)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.08.30 sb

2014.08.31 nd

XI Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego - Memoriał Jana Błaszczaka (Kraków)

 

 

 

inne

2014.08.30 sb

2014.08.31 nd

Vetts North-East Masters (Sunderland, Anglia) > www.vetts.org.uk

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.30 sb

2014.08.31 nd

Stockholm Veteran Open (Stockholm, Szwecja) > www.stbtf.se

 

 

 

ITTF Veterans

2014.08.31 nd

2014.09.01 cz

2014 WR # 9 (Release <= Thu 04-Sep-2014 [00:01 GMT])

 

 

 

ITTF

2014.08.31 nd

2014.09.01 pn

ITTF - North American Championships (Missisauga, Toronto, Kanada)

 

 

 

ITTF

2014.08.30 sob

godz. 10.00

Zebranie Sprawozdawcze KPOZTS

 

Laskowice

 

 

2014.08.31 niedz.

 

I  WTK

S

Męż-Grudziądz

Kob-Chełmno

 

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

wrzesień 2014

2014.09.02 wt

2014.09.07 nd

European Veterans Team Championships (Almeria, Hiszpania) > www.evtc2014.com

 

 

 

ETTU

2014.09.03 śr

2014.09.06 sb

Funchal Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Funchal, Portugalia)

 

 

 

ITTF

2014.09.04 cz

2014.09.07 nd

GAC Group ITTF World Tour, Argentina Open (Buenos Aires, Argentyna) - Challenge Series

 

 

 

ITTF

2014.09.06 sb

2014.09.15 pn

PTT - 2014 ITTF PTT World Championships - For class 1-11 players - Approved for 80 (Beijing, Chiny)

 

 

 

ITTF PTT

2014.09.06 sb

2014.09.06 sb

International Veterans Tournament (Liberec, Czechy) > zdenek.lhotka@atls.cz

 

 

 

ITTF Veterans

2014.09.06 sb

2014.09.08 pn

2014/2015 Men's European Champions League - Round 1

 

 

 

ETTU

2014.09.06 sb

2014.09.08 pn

2014/2015 Women's European Champions League - Round 1

 

 

 

ETTU

2014.09.06 sb

2014.09.08 pn

2014/2015 ETTU Cup - Round 1

 

 

 

ETTU

2014.09.06 sb

2014.09.06 sb

ekstraklasa kobiet - 1 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.09.06 sb

2014.09.06 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 1 kolejka

 

 

 

PZTS liga

6.09.

 

1 WTK

K

Chelmno

 

 

7.09

 

1 WTK

J

Chelmno

 

 

2014.09.10 śr

2014.09.13 sb

GAC Group ITTF World Tour Flanders (Belgium) Open (De Haan, Belgia) - Challenge Series

 

 

 

ITTF

2014.09.10 śr

2014.09.14 nd

Tunisian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Nabeul, Tunezja)

 

 

 

ITTF

2014.09.11 cz

2014.09.14 nd

GAC Group ITTF World Tour, Brazil Open (Santos, Brazylia) - Challenge Series

 

 

 

ITTF

2014.09.12 pt

2014.09.16 wt

2014 Asian Junior and Cadet Championships (Mumbai, Indie)

 

 

 

ITTF

2014.09.12 pt

2014.09.14 nd

Viru Cup (Tallinn, Estonia) > www.pingpong.ee

 

 

 

ITTF Veterans

2014.09.12 pt

2014.09.14 nd

Copenhagen Veteran Open (Copenhagen, Dania) > www.amagerbtk.dk

 

 

 

ITTF Veterans

2014.09.13 sb

2014.09.21 nd

VI Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych (Antwerpia, Belgia)

 

 

 

Special Olympics

2014.09.13 sb

2014.09.13 sb

ekstraklasa kobiet - 2 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.09.13 sb

2014.09.13 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 2 kolejka

 

 

 

PZTS liga

13.09

 

 

 

 

 

 

14.09

 

1 WTK

M

Sępólno

 

 

2014.09.17 śr

2014.09.21 nd

Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Varazdin, Chorwacja)

 

 

 

ITTF

2014.09.19 pt

2014.09.21 nd

MINI CUP Drzonków w Tenisie Stołowym (Drzonków)

 

 

 

inne

2014.09.20 sb

2014.09.20 sb

ekstraklasa kobiet - 3 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.09.20 sb

2014.09.20 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 3 kolejka

 

 

 

PZTS liga

20.09

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

21.09

 

kurs sędziowski

 

 

 

 

2014.09.24 śr

2014.09.28 nd

Chinese Taipei Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit (Taipei, Tajwan)

 

 

 

ITTF

2014.09.24 śr

2014.10.04 sb

2014 Asian Games (Incheon, Korea Południowa) - zawody tenisa stołowego 27.09-4.10

 

 

 

ITTF

2014.09.24 śr

2014.09.28 nd

2014 European Team Championships (Lisbon, Portugalia)

 

 

 

ITTF Approved

2014.09.25 cz

2014.09.28 nd

8th Asian Cup Veterans Championships (Jeju, Korea) > www.attvu.com

 

 

 

ITTF Veterans

2014.09.26 pt

2014.09.28 nd

1 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików (Nowa Ruda)

 

 

 

PZTS turnieje

27.09

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

28.09

 

II Otwarte Mistrzostwa Świecia

MKJSA

 

 

 

2014.09.28 nd

2014.10.02 cz

2014 WR # 10 (Release <= Thu 02-Oct-2014 [00:01 GMT])

 

 

 

ITTF

2014.09.29 pn

2014.10.03 pt

20th Open Veterans Tournament (Kremer, Turcja) > savas.ertufan@takeda.com

 

 

 

ITTF Veterans

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

październik 2014

2014.10.01 śr

2014.10.05 nd

Serbian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Vrnjacka Banja, Serbia)

 

 

 

ITTF

2014.10.03 pt

2014.10.05 nd

Europe Youth Top-10 (Tours, Francja)

 

 

 

ETTU

2014.10.03 pt

2014.10.05 nd

2014/2015 Men's European Champions League - Round 2

 

 

 

ETTU

2014.10.03 pt

2014.10.05 nd

2014/2015 Women's European Champions League - Round 2

 

 

 

ETTU

2014.10.03 pt

2014.10.05 nd

2014/2015 ETTU Cup - Round 2

 

 

 

ETTU

2014.10.03 pt

2014.10.05 nd

1 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (Kraków)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.10.04 sb

2014.10.04 sb

ekstraklasa kobiet - 4 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.10.04 sb

2014.10.04 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 4 kolejka

 

 

 

PZTS liga

4.10

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

5.10

 

1 WTK

Ż

Inowrocław

 

 

2014.10.07 wt

2014.10.07 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 1 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.10.10 pt

2014.10.12 nd

Nord Ukrainian Open (Donetsk, Ukraina)

 

 

 

ITTF

2014.10.10 pt

2014.10.12 nd

Women’s World Cup (do ustalenia)

 

 

 

ITTF

2014.10.10 pt

2014.10.12 nd

2014/2015 Men's European Champions League - Round 3

 

 

 

ETTU

2014.10.10 pt

2014.10.12 nd

1 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (Drzonków)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.10.11 sb

2014.10.11 sb

International Veterans Tournament (Jaromer, Czechy) > zdenek.lhotka@atlas.cz

 

 

 

ITTF Veterans

11.10

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

12.10

 

I WTK

Skrzat

Laskowice

 

 

2014.10.14 wt

2014.10.14 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 2 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.10.15 śr

2014.10.16 cz

ekstraklasa kobiet - 5 kolejka (termin rezerwowy 2014.10.11 sb)

 

 

 

PZTS liga

2014.10.17 pt

2014.10.19 nd

1 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów (Radom)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.10.18 sb

2014.10.24 pt

PTT - Asian Para Games - For class 1-11 players (Incheon, Korea Południowa)

 

 

 

ITTF PTT

2014.10.18 sb

2014.10.25 sb

Australian Veterans Championships (Hobart, Australia) > gglong@netspace.net.au

 

 

 

ITTF Veterans

2014.10.18 sb

2014.10.19 nd

15th Istanbul International Veterans Tournament (Istanbul, Turcja) > www.fbvtt.org

 

 

 

ITTF Veterans

18.10

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

19.10

 

el.woj. UKS

 

Laskowice

 

 

2014.10.21 wt

2014.10.21 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 3 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.10.23 cz

2014.11.01 sb

World Cadet Challenge (Bridgetown, Barbados)

 

 

 

ITTF

2014.10.23 cz

2014.10.26 nd

PTT - Cote d'Azur Tournament 2014 - Applied for 20 - For class 1-11 players (Hyères les Palmiers, Francja)

 

 

 

ITTF PTT

2014.10.24 pt

2014.10.26 nd

LIEBHERR Men's World Cup (Dusseldorf, Niemcy)

 

 

 

ITTF

2014.10.24 pt

2014.10.26 nd

2014/2015 Women's European Champions League - Round 3

 

 

 

ETTU

2014.10.24 pt

2014.10.26 nd

2014/2015 Women's ETTU Cup - Round 3

 

 

 

ETTU

2014.10.25 sb

2014.10.26 nd

2 Grand Prix Polski Weteranów (Białystok)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.10.25 sb

2014.10.26 nd

Vetts Midlands Masters (Tipton, Anglia) > www.vetts.org.uk

 

 

 

ITTF Veterans

2014.10.25 sb

2014.10.25 sb

ekstraklasa kobiet - 6 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.10.25 sb

2014.10.25 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 5 kolejka

 

 

 

PZTS liga

25.10.2014

26.10.2014

1rand Prix Polski Żaczek i Żaków

 

 

 

 

25.10

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

26.10

 

 

 

 

 

 

2014.10.28 wt

2014.10.28 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 4 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.10.29 śr

2014.10.30 cz

Vetts Eastern Masters (Norwich, Anglia) > www.vetts.org.uk

 

 

 

ITTF Veterans

2014.10.31 pt

2014.11.02 nd

2014/2015 Men's European Champions League - Round 4

 

 

 

ETTU

2014.10.31 pt

2014.11.02 nd

2014/2015 Women's European Champions League - Round 4

 

 

 

ETTU

2014.10.31 pt

2014.11.02 nd

2014/2015 Men's ETTU Cup - Round 3

 

 

 

ETTU

2014.10.31 pt

2014.11.02 nd

Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit (Bratislava, Słowacja)

 

 

 

ITTF

2014.10.31 pt

2014.11.02 nd

2014 Euro-Asia All Stars / China event (Zhang Jia Gang, Chiny)

 

 

 

ITTF

2014.10.31 pt

2014.11.02 nd

35th Ifo Veteran Open (Gothenburg, Szwecja) > www.if-ifo.se/ivo

 

 

 

ITTF Veterans

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

listopad 2014

1.11

 

 

 

 

 

 

2.11

 

 

 

 

 

 

2014.11.02 nd

2014.11.06 cz

2014 WR # 11 (Release <= Thu 06-Nov-2014 [00:01 GMT])

 

 

 

ITTF

2014.11.04 wt

2014.11.04 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 5 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.11.05 śr

2014.11.09 nd

Hungarian Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit (Szombathely, Węgry)

 

 

 

ITTF

2014.11.05 śr

2014.11.09 nd

GAC Group ITTF World Tour, Russian Open (Ekaterinburg, Rosja) - Major Series

 

 

 

ITTF

2014.11.06 cz

2014.11.10 pn

PTT - Copa Tango XII - Applied for 20 - For class 1-11 players (Buenos Aires, Argentyna)

 

 

 

ITTF PTT

2014.11.08 sb

2014.11.08 sb

ekstraklasa kobiet - 7 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.11.08 sb

2014.11.08 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 6 kolejka

 

 

 

PZTS liga

8.11

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

9.11

 

2 WTK

K

Grudziądz

 

 

2014.11.10 pn

2014.11.11 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 6 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.11.12 śr

2014.11.16 nd

GAC Group ITTF World Tour, Swedish Open (Stockholm, Szwecja) - Major Series

 

 

 

ITTF

2014.11.15 sb

2014.11.20 cz

XXII Central American and Carribean Sports Games (Xalapa Veracruz, Meksyk)

 

 

 

ITTF

2014.11.15 sb

2014.11.16 nd

3 Grand Prix Polski Weteranów (Jastrzebie Zdrój)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.11.15 lub 16

2014.11.15 lub 16

4 półfinały Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych (1 - brak, 2 - Wyszogród, 3 - brak, 4 - Łaziska Górne)

 

 

 

PZTS turnieje

15.11

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

16.11

 

 

 

 

 

 

2014.11.17 pn

2014.11.23 nd

ITTF - Africa Championships (Khartoum, Sudan)

 

 

 

ITTF

2014.11.18 wt

2014.11.18 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 7 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.11.21 pt

2014.11.23 nd

2014/2015 Men's European Champions League - Round 5

 

 

 

ETTU

2014.11.21 pt

2014.11.23 nd

2014/2015 Women's European Champions League - Round 5

 

 

 

ETTU

2014.11.21 pt

2014.11.23 nd

2014/2015 ETTU Cup - Round 4

 

 

 

ETTU

2014.11.22 sb

2014.11.22 sb

ekstraklasa kobiet - 8 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.11.22 sb

2014.11.22 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 7 kolejka

 

 

 

PZTS liga

22.11

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

23.11

 

2 WTK

J

Bydgoszcz

 

 

2014.11.23 nd

2014.11.27 cz

2014 WR # 12 (Release <= Thu 27-Nov-2014 [00:01 GMT])

 

 

 

ITTF

2014.11.25 wt

2014.11.25 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 8 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.11.26 śr

2014.11.30 nd

PTT - Copa Costa Rica - Applied for 20 - For class 1-11 players (San Jose, Kostaryka)

 

 

 

ITTF PTT

2014.11.27 cz

2014.11.28 pt

5th Grenzau Veterans Cup (Grenzau, Niemcy) > kraemer@joola.de

 

 

 

ITTF Veterans

2014.11.29 sb

2014.11.30 nd

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar PZTS (Limanowa)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.11.29 sb

2014.11.29 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 8 kolejka

 

 

 

PZTS liga

29.11

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

30.11

 

2 WTK

S

Mężcz-Sępólno

Kob-Inowroclaw

 

2014.11.30 nd

2014.12.07 nd

World Junior Table Tennis Championships (Shanghai, Chiny)

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

grudzień 2014

2014.12.02 wt

2014.12.02 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 9 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.12.03 śr

2014.12.08 pn

PTT - MDMITTC - Applied for 20/40 - For class 1-11 players (San Diego, USA)

 

 

 

ITTF PTT

2014.12.04 cz

2014.12.07 nd

Finlandia Open (Helsinki, Finlandia)

 

 

 

ITTF

2014.12.05 pt

2014.12.05 pt

2014/2015 Men's European Champions League - Round 6

 

 

 

ETTU

2014.12.05 pt

2014.12.05 pt

2014/2015 Women's European Champions League - Round 6

 

 

 

ETTU

2014.12.05 pt

2014.12.07 nd

2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (Drzonków)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.12.06 sb

2014.12.06 sb

ekstraklasa kobiet - 9 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.12.06 sb

2014.12.06 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 9 kolejka

 

 

 

PZTS liga

6.12

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

7.12

 

2 WTK

Ż

Laskowice

 

 

2014.12.09 wt

2014.12.09 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 10 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.12.11 cz

2014.12.14 nd

GAC Group 2014 ITTF World Tour Grand Finals (Bangkok, Tajlandia)

 

 

 

ITTF

2014.12.12 pt

2014.12.14 nd

2 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (Brzeg Dolny)

 

 

 

PZTS turnieje

2014.12.13 sb

2014.12.14 nd

4 Grand Prix Polski Weteranów (Węgierska Górka)

 

 

 

PZTS turnieje

13.12

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

14.12

 

2 WTK

M

Inowrocław

 

 

2014.12.16 wt

2014.12.16 wt

Wschodzący Białystok Superliga mężczyzn - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2014.12.17 śr

2014.12.18 cz

ekstraklasa kobiet - 10 kolejka (termin rezerwowy 2014.12.13 sb)

 

 

 

PZTS liga

2014.12.19 pt

2014.12.21 nd

2 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów (Zawiercie)

 

 

 

PZTS turnieje

20.12.2014

21.12.2014

 2 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

 

 

 

 

20.12

 

                                                                                                                                                       R

 

 

 

 

21.12

 

 

 

 

 

 

25.12

czw

 

 

 

 

 

26.12

ptk

 

 

 

 

 

27.12

 

 

 

 

 

 

28.12

 

 

 

 

 

 

29.12

pn

TOP 8

MKJ

 

 

 

30.12

wt

TOP 8

MKJ

 

 

 

2014.12.30 wt

2015.01.02 pt

2015 WR # 1 (Release <= Fri 02-Jan-2015 [00:01 GMT])

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

styczeń 2015

2015.01.08 cz

2015.01.11 nd

World Team Cup, Dubai (UAE)

 

 

 

ITTF

2015.01.09 pt

2015.01.11 nd

2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików (Bilcza)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.01.10 sb

2015.01.10 sb

ekstraklasa kobiet - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.10 sb

2015.01.10 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 10 kolejka

 

 

 

PZTS liga

10.01

 

 

 

 

 

 

11.01

 

III WTK

S

 

 

 

2015.01.17 sb

2015.01.17 sb

ekstraklasa kobiet - 12 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.17 sb

2015.01.17 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.17 sb

2015.01.18 nd

5 Grand Prix Polski Weteranów (Piątnica)

 

 

 

PZTS turnieje

17.01

 

 

 

 

 

 

18.01

 

2 WTK

Skrzat

Toruń

 

 

2015.01.21 śr

2015.01.22 cz

ekstraklasa kobiet - 13 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.23 pt

2015.01.25 nd

2014 Global Junior Circuit Finals (do ustalenia)

 

 

 

ITTF

2015.01.23 pt

2015.01.25 nd

3 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów (Krosno)

 

 

 

PZTS turnieje

24.01

 

 

 

 

 

 

25.01

 

 

 

 

 

 

2015.01.28 śr

2015.02.01 nd

GAC Group World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

 

 
23.07.2014.

 

       

                           Zgłoszenia na kurs trenerski w zakresie tenisa stołowego.

 

             1.  Organizator  - Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańsk

        2.    Miejsce szkolenia – Miejski Szkolny Związek Sportowy Bydgoszcz, ul.

                                                    Glinki 117

        3.   Termin kursu – wrzesień 2014 – kwiecień 2015

        4.    Program kursu

                         - część ogólna ( 80 h )

                         - część specjalistyczna ( 120 h )

                         - praktyka w Klubie ( 50 h )

          5.   Warunki uczestnictwa 

·                                      wykształcenie – co najmniej matura

·                                       tytuł instruktora sportu w zakresie tenisa stołowego lub 5 letni

                 udokumentowany staż zawodniczy, lub 2 letni staż instruktorski

                 w zakresie szkolenia w tenisie stołowym

·                                       zaświadczenie lekarskie o zdolności do uczestnictwa w kursie

 

            6.   Całkowity koszt szkolenia – 2.500 zł

                    7.   Zajcia odbywać się będą w systemie weekendowym raz w miesiącu

            8.   Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres do dnia 22.08.2014 r. 

                           mszs.bydgoszcz@poczta.onet.pl , Miejski Szkolny Związek Sportowy

                   ul. Glinki 117,      85-861 Bydgoszcz. Informacje można uzyskać pod nr

                           telefonu  3620546 , 606669120 - Marian Lewandowski

                                      

 

 
22.07.2014.

 

       

                                  KOMUNIKAT NR 1  2014/2015

                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 30.06.2014
 
 
1.    Zebranie członków  KPOZTS przed sezonem 2014/15 odbędzie się prawdopodobnie
     -  w dn.29-30.08.2014-  -  dokładny termin zostanie podany później,              
2.    Licencje Klubowe

Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZTS  każdy klub zarejestrowany w Polskim

Związku musi wykupić licencje klubową, licencje zawodnicze i licencje

trenerskie.

W sezonie 2014/15 zmieniły się procedury załatwiania licencji – wnioski

wraz z opłatami należy wysyłać bezpośrednio do PZTS w Warszawie,

zgodnie z wytycznymi zawartymi w w/w Komunikacie (Komunikat i druki

wniosków na stronie intern. PZTS.)

Kopię wniosku należy przesłać e-meilem do KPOZTS.

   

3.    Składki członkowskie

a)   składka roczna – obowiązuje wszystkie kluby KPOZTS          300 zł

b)   za udział drużyny w rozgrywkach

    - II Liga mężczyzn, II L kobiet                                                     200 zl

    - III liga                                                                                        175 zł

    - IV liga                                                                                        150 zł

    - V liga                                                                                         125 zł

    - VI liga                                                                                        100 zł

    - liga młodzieżowa                                                                         50 zł

    - wpisowe do WTK seniorów                                                        10 zł

    - wpisowe do WTK juniorów, kadetów, młodzików, żaków             5 zł

    - wpisowe do IMW seniorów,  juniorów, kadetów, młodzików, żaków- 15 zł

    - wpisowe do DMW juniorów, kadetów, młodzików, żaków         10 zł

       od zawodnika

 

 Składkę roczną oraz za udział w rozgrywkach należy dokonać do dnia  

      15.09.2014 na konto KPOZTS ( BZ WBK 73 1090 1072 0000 0001 2006

       7734)

 

4.    Do dnia 15.08.2014 proszę o potwierdzanie i zgłaszanie drużyn do

     rozgrywek drużynowych w poszczególnych ligach. W bieżącym sezonie

     zamierzamy prowadzić rozgrywki również w Lidze Młodzieżowej dziewcząt

     wg regulaminu LM chłopców.  Do rozgrywek  w VI lidze, Lidze Młodzieżowej

     i II Lidze Kobiet przyjęte zostaną wszystkie drużyny zgłoszone przez Kluby,

     w tym również nowe Kluby.

5.    Zgodnie z wynikami za sezon 2013/14 w poszczególnych ligach mają prawo

     grać:

 

 

II Liga mężczyzn:

 

1.    MRKS I  Gdańsk

2.    Poltarex Pogoń II Lębork

3.    KUKS REMUS Kościerzyna

4.    TĘCZA BUNIKS N. Wieś Lęborska

5.    Masarnia Rąbała UKS I Pelplin

6.    Ebenista Domy z Drewna LUKS Chełmno

7.    UKS LIS Sierakowice

8.    LKS PIAST Kruszwica

9.    KST ENERGA-MANEKIN III Toruń

10. MRKS II  Gdańsk

11. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie

12. LUKS Kusy-Chmarzyński Laskowice

13. UKS OLIMPIA Gniew

14. MKS EMDEK  Bydgoszcz

15. UKS Fortus Straszyn

16. Gwiazda II Bydgoszcz

 

          II Liga Kobiet

 

       1.     AZS UMK Toruń

2.     MRKS II Gdańsk

3.     Start Lubraniec

4.     UKS Skoczek Sopot

5.     UZTS Barcin

6.     IKTS Noteć Inowrocław

W związku z wycofaniem się drużyn woj. wielkopolskiego

zach.-pomorskiego z wspólnych rozgrywek - II Liga Kobiet będzie

rozgrywała mecze w naszej strefie i mistrz strefy będzie brał udział

w barażach o I ligę.

 

          III Liga

 

1.    UZTS Barcin

2.    Agro Sieć LUKS II Chełmno

3.    KST Energa-Manekin IV Toruń

4.    Olimpia Unia II Grudziądz

5.    Piast Łasin

6.    Krajna II Sępólno

7.    UKS TOP Solec Kuj.

8.    LZS Jastrzębie

9.    LUKS III Chełmno

10. Sokół Eden Gniewkowo

11. Pogoń Mogilno

12. UKS OSiR Brodnica

 

 

        IV Liga

 

1.    UKS Szaniec Świecie/Osą

2.    EMDEK II Bydgoszcz

3.    Unia Choceń

4.    UKS Pigża

5.    Kusy II Laskowice

6.    UZTS II Barcin

7.    LKS II Kamionka Kamień Kr.

8.    Emdek III Bydgoszcz

9.    Piast II Kruszwica

10. GKS Gruta - Iskra Plemięta

11. Gwiazda III Bydgoszcz

12. KWTS Gwiazda Bukowiec

 

          V Liga

1.    Pomorzanin Serock-GOKSiR Pruszcz

2.    Sparta Nakło

3.    Krajna III Sępolno

4.    Olimpia III Grudziądz

5.    UKS WDK Paterek

6.    UKS OSiR II Brodnica

7.    Kusy III Laskowice

8.    LZS Jastrzębie II

9.    UKS Szaniec II Świecie/Osą

10. KST Energa-Manekin V Toruń

 

          VI Liga

 

1.    Sokół II Eurogranit Gniewkowo

2.    Tytan 65 Bydgoszcz

3.    Olimpia IV Grudziądz

4.    Pomorzanin Serock-GOKSiR Pruszcz II

5.    Gwiazda IV Bydgoszcz

6.    PKS Arka Grążawy

7.    KS Koronowo

8.    Pomorzanin Serock-GOKSiR Pruszcz III

9.    UKS WDK II Paterek

 

 

            Liga Młodzieżowa

 

1.    Krajna III Sępólno

2.    UKS 22 Włocławek

3.    Kusy IV Laskowice

4.    KST Energa-Manekin V Toruń

5.    Emdek IV Bydgoszcz

6.    Olimpia V Grudziądz

7.    Sokól IV Gniewkowo

8.    KST Energa-Manekin VI Toruń

9.    LUKS IV Chełmno

10. Gwiazda IV Bydgoszcz

11. Tytan 65 Bydgoszcz

 

6.    W przypadku wycofania się z rozgrywek jakiejkolwiek drużyny dopuszcza się

     przesunięcia kolejnych drużyn do innych klas zgodnie z obowiązującymi

     regulaminami rozgrywek.

 

 

7.    Wszelkie formalności związane z udziałem w rozgrywkach  można 

     dokonywać w siedzibie KPOZTS w poniedziałki od godz. 17-19

 

                                                                                     Prezes KPOZTS

                                                                             Andrzej Jesiołowski

 

 
© 2014 KPOZTS Bydgoszcz
AGA