Atut Włocławek
 
l

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start
24.05.2015.

 

      

Regulamin

 

                                             otwartych  turniejów tenisa stołowego

rozgrywanych w Laskowicach

z okazji  XXI Festynu  Majowego

 

1.    Cel:

 

Upowszechnienie gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży

i dorosłych.

 

2.    Organizator:

 

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Kusy” przy Szkole Podstawowej

   w Laskowicach

-        Rada Wojewódzka Zrzeszenia LZS w Toruniu

-        Szkoła Podstawowa w Laskowicach

            -        Starostwo Powiatowe w Świeciu

         3.    Termin i miejsce rozgrywek:

  30.05.2015r. (sobota) - sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Laskowicach, ul. Szkolna 6 

4.    Uczestnictwo:

-        kategoria młodzicy, młodziczki – rocznik 2002 i młodsi

          (zapisy do godz. 1545)

    rozpoczęcie gier - 1600

        

-       kategoria mężczyźni – rocznik 1965 i starsi

-       kategoria mężczyźni – rocznik 1966 - 2001

         (zapisy do godz. 1945)

     rozpoczęcie gier - 2000

 

Zawodnicy biorący udział w turniejach nie mogą aktualnie startować

 w rozgrywkach powyżej II ligi

 

 

5.    System rozgrywek:

 

Tzw. „system rosyjski”. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek w zależności od ilości zawodników biorących udział                w turnieju.

 

6.    Sprawy finansowe:

 

Zawodnicy przyjeżdżają na koszt własny.

Wpisowe:

seniorki/seniorzy - 15 złotych

kadetki /kadeci, juniorki/ juniorzy -  5 złotych

młodziczki/młodzicy – bez wpisowego

 

7.    Nagrody:

 

Zwycięzca w każdej kategorii otrzymuje puchar. Najlepsza czwórka w kategorii

młodziczek/młodzików otrzyma medale oraz nagrody rzeczowe. Pierwsza trójka

w kategoriach mężczyzn otrzyma talony na zakup sprzętu sportowego w firmie

„Gasport”

 

8.    Postanowienia końcowe:

 

1.    Wszyscy biorący udział w turnieju powinni posiadać aktualne

     badania lekarskie oraz strój sportowy.

2.    Zawodnicy niepełnoletni startujący w turnieju nocnym winni

     posiadać zgodę rodziców względnie prawnych opiekunów

     na udział w zawodach.

3.    Organizatorzy nie ubezpieczają zawodników i nie odpowiadają

     za rzeczy zagubione.

4.    Zawodnikom udostępnia się szatnie i natryski.

5.    W miejscu zawodów w trakcie turnieju czynny będzie bufet.

6.    Wszystkie sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.

 

9.    Bliższe informacje:

 

Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Laskowicach

 

Henryk Rybak

tel. 52 3318111 - SP

tel. kom. 693460463

 

 
09.05.2015.

 

                                                                   WYNIKI

                                                            V Mem. im. Wiesława Witeckiego

                                 17.05.2015 Lipno

 

 

Kategoria młodzik/kadet:

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub/Miejscowość

I

Mateusz Repke

EMDEK Bydgoszcz

II

Krystian Rybowicz

LZS Jastrzębie

III

Tomasz Malicki

Unia – Olimpia Grudziądz

IV

Julia Szymczak

IKTS Noteć Inowrocław

V

Paweł Ciołkowski

Unia – Olimpia Grudziądz

VI

Martyna Wojciechowska

Energa Manekin Toruń

 

Kategoria Open

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub/Miejscowość

I

Zbigniew Leszczyński

Gwiazda Bydgoszcz

II

Krystian Łukaszewski

Piast Kruszwica

III

Tomasz Kurtyka

Piast Kruszwica

IV

Marcin Chojnicki

LZS Jastrzębie

V

Adam Wasilewski

EMDEK Bydgoszcz

VI

Krzysztof Leszczyński

Gwiazda Bydgoszcz

 

 

Kategoria Weteran

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub/Miejscowość

I

Jacek Wieczerzak

Piast Kruszwica

II

Krzysztof Piotrowski

Energa Manekin Toruń

III

Wiaczesław Borkowski

Piast Kruszwica

IV

Jarosław Tradecki

Włocławek

V

Jarosław Politowski

Płock

VI

Andrzej Ciemiecki

UKS OSiR Brodnica

 

 

 
27.04.2015.

 

       

                             KOMUNIKAT NR 15  2014/2015

                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 27.04.2015
                                    

1.   W związku ze zmianami Kalendarza Imprez dokonanymi przez PZTS zmuszeni

      zostaliśmy do dokonania korekt w Kalendarzu Imprez KPOZTS. Po konsultacji

     z przedstawicielami Klubów w dniu 26.04.2015 ustalono nowe terminy

     Drużynowych Mistrzostw Województwa Żaków i Indywidualnych Mistrzostw

     Województwa Skrzatów

 

2.   Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków  - odbędą się

      w dniu 1.05.2015 (piątek) w sali sportowej w Sępólnie, ul. Chojnicka 19

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

. W zawodach brać mogą udział  Żacy i Żaczki (rocznik 2004 i młodsi) – zajmujący

 miejsca 1-32 klas. po III WTK i III Grand Prix - mogą również uczestniczyć  Skrzaci

znajdujący się na liście klas.

Indywidualne Mistrzostwa  rozgrywane będą w dwóch etapach.

W pierwszym etapie rozgrywane będą Eliminacje do  MP, w którym startować mogą

 uprawnione zawodniczki i zawodnicy zgodnie z klas. po III WTK i III Grand Prix.

. W drugim etapie tj. Mistrzostwa Województwa gra 8 zaw. w tym zawodnicy z listy

  krajowej + ilość zaw. uzupełniająca z el. do MP

 W przypadku nie przybycia zawodników z  miejsc 1-32 - lista może być uzupełniona

 innymi zawodnikami znajdującymi się na liście na kolejnych miejscach.

.

W rozgrywkach drużynowych każdy klub może wystawić max. 4 drużyny. Drużyny  mogą

składać się z 2-4 zawodników (zawodnicy rezerwowi mogą w danym meczu wystąpić  

w grze podwójnej i w 2 serii gier)

W skład drużyny mogą wchodzić zawodnicy nie będący na liście po III WTK i III Grand Prix.

Mecz składa się max. z 5 gier zgodnie z poniższym kluczem, do osiągnięcia 3 zwycięstw

przez jedną z drużyn

                 :A-X    B-Y   gra podw.    A-Y   B-X

 

3.   Indywidualne  Mistrzostwa Województwa Skrzatów  - odbędą się w dniu 6.06.2015

       (sobota) w sali sportowej w Toruniu, ul. Międzymurze 2

losowanie – godz. 9.30             Początek gier – 10.00

. W zawodach brać mogą udział Skrzaci i Skrzatki (rocznik 2006 i młodsi) – mogą również

  uczestniczyć  Skrzaci i Skrzatki nie znajdujący się na liście klas.

 

                                                                                     Prezes KPOZTS

                                                                             Andrzej Jesiołowski

 

 
08.04.2015.

 

       

     Dyrektorzy Szkół

      Nauczyciele Wychowania Fizycznego

      Działacze tenisa stołowego

      

                                                                                                    

                                    Miejski Szkolny Związek Sportowy w

Bydgoszczy informuje , że organizuje wspólnie z AWF Gdańsk

kurs trenerski tenisa stołowego .

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 19.04.2015 o godzinie 10.00

w Zespole Szkół     nr 26 Bydgoszcz ul. Glinki 117.

Proszę dostarczyć następujące dokumenty :

  •  Ksero wykształcenia

  •  2 x zdjęcia
  •  
  •  Zaświadczenie lekarskie
  •  
  •  Ksero legitymacji instruktorskiej , lub zaświadczenie o

  •  pięcioletnim stażu zawodniczym, lub dwuletnim stażu

  •  wolontariackim w pracy na rzecz tenisa stołowego

                                                       Prezes MSZS

                                                                 Marian Lewandowski

 

 
02.02.2015.

 

           

          Zgłoszenia na kurs trenerski w zakresie tenisa stołowego.

                 Organizator  - Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańs

                 Miejsce szkolenia – Miejski Szkolny Związek Sportowy Bydgoszcz, ul. Glinki 117

         Termin kursu – kwiecień 2015 – grudzień 2015

         Program kursu

                         - część ogólna ( 80 h )

                         - część specjalistyczna ( 120 h )

                         - praktyka w Klubie ( 50 h )

          Warunki uczestnictwa 

·               wykształcenie – co najmniej matura

·               tytuł instruktora sportu w zakresie tenisa stołowego lub 5 letni udokumentowany staż zawodniczy,

                2 letni staż instruktorski w zakresie szkolenia w tenisie stołowym

·                zaświadczenie lekarskie o zdolności do uczestnictwa w kursie

 

         Całkowity koszt szkolenia – 2.500,-

         Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym raz w miesiącu

        Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres do dnia 28.02.2015 r.  mszs.bydgoszcz@poczta.onet.pl ,

         Miejski  Szkolny Związek Sportowy Glinki 117 85-861 Bydgoszcz.

                 informacje można uzyskać pod nr telefonu 3620546 , 606669120

 

 
08.01.2015.


od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

styczeń 2015

2015.01.08 cz

2015.01.11 nd

World Team Cup, Dubai (UAE)

 

 

 

ITTF

2015.01.09 pt

2015.01.11 nd

2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików (Bilcza)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.01.10 sb

2015.01.10 sb

ekstraklasa kobiet - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.10 sb

2015.01.10 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 10 kolejka

 

 

 

PZTS liga

10.01

 

  R - II LM - II LK

 

 

 

 

11.01

 

III WTK

S

K-Chełmno

Mężcz. Grudziądz

 

2015.01.17 sb

2015.01.17 sb

ekstraklasa kobiet - 12 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.17 sb

2015.01.17 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 11 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.17 sb

2015.01.18 nd

5 Grand Prix Polski Weteranów (Piątnica)

 

 

 

PZTS turnieje

17.01

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

18.01

 

2 WTK

Skrzat

Toruń

 

 

2015.01.21 śr

2015.01.22 cz

ekstraklasa kobiet - 13 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.01.23 pt

2015.01.25 nd

2014 Global Junior Circuit Finals (do ustalenia)

 

 

 

ITTF

2015.01.23 pt

2015.01.25 nd

3 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów (Jarosław)

 

 

 

PZTS turnieje

24.01

 

R -  II LK

 

 

 

 

25.01

 

III WTK

M

M

Sępólno

 

2015.01.28 śr

2015.02.01 nd

GAC Group World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

luty 2015

31.01.

 

R - II LM - II LK

ferie Pom

 

 

 

1.02.

 

III WTK

ferie Pom

K

Grudziądz

 

2015.02.07 sb

2015.02.07 sb

ekstraklasa kobiet - 14 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.07 sb

2015.02.07 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 12 kolejka

 

 

 

PZTS liga

7.02

 

R - II LM

ferie Pom

 

 

 

8.02

 

III WTK

ferie Pom

J

Inowrocław

 

2015.02.11 śr

2015.02.15 nd

GAC Group World Tour, Kuwait Open, Kuwait City (KUW) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.02.14 sb

2015.02.15 nd

Vetts Southern Masters (Crawley, Anglia) > www.vetts.org.uk

 

 

 

ITTF Veterans

2015.02.14 sb

2015.02.14 sb

ekstraklasa kobiet - 15 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.14 sb

2015.02.14 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 13 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.14 sb

2015.02.15 nd

6 Grand Prix Polski Weteranów (Warszawa)

 

 

 

PZTS turnieje

14.02

 

II LM

ferie KP

 

 

 

15.02

 

PP Kobiet i Mężczyzn - rozgr. Woj..

ferie KP

K- Chełmno

M - Bydgoszcz

 

2015.02.17 wt

2015.02.22 nd

GAC Group World Tour, Qatar Open, Doha (QAT) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.02.21 sb

2015.02.21 sb

ekstraklasa kobiet - 16 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.02.21 sb

2015.02.21 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 14 kolejka

 

 

 

PZTS liga

21.02.

 

II LM

ferie KP

 

 

 

22.02.

 

MW

ferie KP

S+Młozież. K

Sępólno

 

2015.02.27 pt

2015.03.01 nd

3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (Łomża)

 

 

 

PZTS turnieje

28.02.

 

 

ferie KP

 

 

 

1.03

 

Mini OlimpicGames - el. Woj..

ferie KP

 

Laskowice

 

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

marzec 2015

2015.03.04 śr

2015.03.08 nd

GAC Group World Tour, Morocco Open, TBD (MAR) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.03.05 cz

2015.03.08 nd

83. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów (Wałbrzych)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

7.03

 

III WTK                 R - II LK

 

Ż

Gniewkowo

 

8.03

 

III WTK

 

Skrzat

Gniewkowo

 

2015.03.10 wt

2015.03.14 sb

GAC Group World Tour, Nigeria Open, Lagos (NGR) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.03.13 pt

2015.03.15 nd

3 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików (Wałbrzych)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.03.14 sb

2015.03.14 sb

ekstraklasa kobiet - 17 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.03.14 sb

2015.03.14 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 15 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.03.14 sb

2015.03.15 nd

7 Grand Prix Polski Weteranów (Wołów)

 

 

 

PZTS turnieje

14.03

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

15.03

 

MW

 

Młodzież.

Toruń

 

2015.03.18 śr

2015.03.22 nd

GAC Group World Tour, German Open, Bremen (GER) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.03.20 pt

2015.03.22 nd

3 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów (Łaziska Górne)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.03.21 sb

2015.03.22 nd

Vetts Northern Masters (Blackpool, Anglia) > www.vetts.org.com

 

 

 

ITTF Veterans

2015.03.21 sb

2015.03.22 nd

Półfinały Drużynowego Pucharu Polski kobiet i mężczyzn (Nowa Ruda?)

 

 

 

PZTS liga

21.03

 

 

 

 

 

 

22.03

 

Memoriał im. Czesława Szudzichowskiego

 

 

Kruszwica

 

2015.03.25 śr

2015.03.29 nd

GAC Group World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE) – Major Series

 

 

 

ITTF

2015.03.27 pt

2015.03.29 nd

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Ostróda)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

28.03

 

DMW Młodzik + IMW Kadet

 

M K

Chełmno

 

29.03

 

D i I MW

 

J

Chełmno

PZTS mistrzostwa

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

kwiecień 2015

2014.04.03 pt

2015.04.05 nd

1 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS turnieje

2015.04.04 sb

2015.04.04 sb

ekstraklasa kobiet - 18 kolejka

 

 

 

PZTS liga

4.04

 

Wielkanoc

 

 

 

 

5.04

 

Wielkanoc

 

 

 

 

2015.04.11 sb

2015.04.12 nd

Vetts Western Masters (Thornbury, Anglia) > www.vetts.org.com

 

 

 

ITTF Veterans

2015.04.11 sb

2015.04.11 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 16 kolejka

 

 

 

 

2015.04.11 sb

2015.04.12 nd

Finały Drużynowego Pucharu Polski kobiet i mężczyzn

do ustalenia

 

 

PZTS liga

2015.04.11 sb

2015.04.12 nd

 Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji w tenisie stołowym (Radom

 

 

 

 

11.04

 

R - II LK

 

 

 

 

12.04

 

IMW

 

M

Laskowice

 

2015.04.17 sb

2015.04.19 nd

 3 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków, Ropczyce

 

 

 

 

2015.04.18 sb

2015.04.18 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 17 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.04.18 sb

2015.04.19 nd

8 Grand Prix Polski Weteranów (Radom)

 

 

 

PZTS turnieje

18.04

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

19.04

 


 



 

 

 

 

 

 

 

PZTS mistrzostwa

2015.04.25 sb

2015.04.25 sb

1 liga kobiet i mężczyzn - 18 kolejka

 

 

 

PZTS liga

2015.04.26 nd

2015.05.03 nd

ITTF World Table Tennis Championships (Suzhou, Chiny)

 

 

 

ITTF

25.04

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

26.04

 

DMW

 

K

Grudziądz

 

2014.04.24 pt

2015.04.26 nd

2 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS turnieje

2014.04.29 śr

2014.05.03 nd

indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek - Kraków

 

 

 

 

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

maj 2015

1.05

 

  IMW

 

  Ż

Sępólno 

 

2.05

 

R

 

 

 

 

3.05

 

 

 

 

 

 

9.05

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

10.05

 


 



 

2015.05.13 śr

2015.05.17 nd

GAC Group World Tour, Belarus Open, Minsk (BLR) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.05.13 śr

2015.05.17 nd

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików (Luboń)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

2015.05.16 sb

2015.05.17 nd

Finał Akademickich Mistrzotw Polski w Tenisie Stołowym, Gdańsk

 

 

 

 

16.05

 

R - II LM - II LK

 

 

 

 

17.05

 

Memoriał Wiesława Witeckiego

 

 

Lipno

 

2015.05.16 sb

2015.05.17 nd

9 Grand Prix Polski Weteranów (Wieliczka)

 

 

 

PZTS turnieje

2015.05.19 wt

2015.05.23 sb

GAC Group World Tour, Croatia Open, Zagreb (CRO) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.05.20 śr

2015.05.24 nd

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów (Krosno)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

23.05

 

 

 

 

 

 

23.05

 


 

 


 

24.05

 


 



 

2015.05.27 śr

2015.05.31 nd

GAC Group World Tour, Philippines Open, Subic Bay (PHI) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.05.27 śr

2015.05.31 nd

Polish Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit (Władysławowo-Cetniewo, Polska)

 

 

 

ITTF

30.05

 

  Turniej nocny

 

 

  Laskowice

 

31.05

 


 



ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

czerwiec 2015

2015.06.03 śr

2015.06.07 nd

GAC Group World Tour, Australian Open, Sydney (AUS) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

2015.06.05 pt

2015.06.07 nd

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków (Międzyzdroje)

 

 

 

PZTS mistrzostwa

6.06

 

 

 

 

 

 

7.06

 

 

 

 

 

 

2015.06.13 sb

2015.06.19 pt

European Games - zawody tenisa stołowego 13-19.06 (Baku, Azerbejdżan)

 

 

 

ITTF

2015.06.13 sb

2015.06.14 nd

Indywidualne Mistrzostwa Polski Polski Weteranów (Iława)

 

 

 

PZTS turnieje

13.06

 

  DMW

 

Ż 

Gniewkowo 

 

14.06

 

  IMW

 

Skrzat

  Toruń

 

2014.06.19 pt

2015.06.21 nd

3 Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

do ustalenia

 

 

PZTS turnieje

20.06

 

 

 

 

 

 

21.06

 

 

 

 

 

 

2015.06.24 śr

2015.06.28 nd

GAC Group World Tour, Japan Open, Kobe (JPN) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.06.27 sb

2015.06.28 nd

Finał Mini-Olimpic-Games i Turnieju o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego

 

 

 

PZTS turnieje

27.06

 

 

 

 

 

 

28.06

 

 

 

 

 

 

2015.06.29 cz

2014.07.04 sb

11th European Veterans Championships (Tampere, Finlandia) > www.evttc2015.fi

 

 

 

ITTF Veterans

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

lipiec 2015

2015.07.01 śr

2015.07.05 nd

GAC Group World Tour, Korea Open, TBD (KOR) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.07.03 pt

2015.07.14 wt

Universiade (Gwangju, Korea Południowa)

 

 

 

ITTF

2015.07.04 sb

2015.07.18 sb

15th Pacific Games (Port Moresby, Papua-Nowa Gwinea)

 

 

 

ITTF

2015.07.10 pt

2015.07.26 nd

XVII Pan American Games (Toronto, Kanada)

 

 

 

ITTF

2015.07.24 pt

2015.08.02 nd

XIV Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych (Los Angeles, USA)

 

 

 

Special Olympics

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

konkurs

first entry

second entry

typ

             

sierpień 2015

2015.08.05 śr

2015.08.09 nd

GAC Group World Tour, China Open, TBD (CHN) – Super Series

 

 

 

ITTF

2015.08.26 śr

2015.08.30 nd

GAC Group World Tour, Bulgaria Open, Panagyurishte (BUL) – Challenge Series

 

 

 

ITTF

             

od

do

nazwa i miejsce zawodów

prospectus

first entry

second entry

typ

             

wrzesień 2015

2015.09.02 śr

2015.09.06 nd

GAC Group World Tour, Austrian Open, Wels (AUT) – Major Series

 

 

 

ITTF

2015.09.09 śr

2015.09.13 nd

GAC Group World Tour, Belgium Open, De Haan (BEL) – Challenge Series

 

 

 

 

2015.09.16 śr

2015.09.20 nd

GAC Group World Tour, Argentina Open, Buenos Aires (ARG) – Challenge Series

 

 

 

 

2015.09.18 pt

2015.09.20 nd

MINI CUP Drzonków w Tenisie Stołowym (Drzonków)

 

 

 

inne

2015.09.19 sb

2015.09.20 nd

1 Grand Prix Polski Weteranów

 

 

 

PZTS turnieje